Ramínko "Arvinek"

Stává se, že si Vaše děti nerady uklízí ošacení? S tímto koníčkem zažijete změnu. Děti si oblékání koníčka přímo zamilují :) 

Dětské ramínko/věšák "Arvinek". Lze používat k odkládání ošacení, ke hraní, ale i tvoření.

Tento koník je vyroben z topolové překližky o síle 5 mm technikou gravírování laserem.

Celková délka ramínka 34 cm, výška 19,5 cm. Bez nátěru.

Tento produkt byl inspirován příběhem koně "Arvin".

Setkali jste se někdy s andělským koněm? Myslím tím, pravým koňským andělem? Pokud ne, tak Vám jej představím, máme ho u nás ve stáji. Získal si srdce stovek dětí, které k nám jezdí na výlety se školkou, tábory, navštěvují tréninky, jezdí závody. Všechny děti zahrnuje láskou a přátelstvím. Rád se mazlí, olizuje cukr z dětských dlaní, miluje drbání na zádech. Sladkosti opravu miluje... Jednou nám snědl celé lízátko i s umělou tyčinkou. Celé ho spolykal, následně byl celé tři dny pod drobnohledem, čekali jsme, až se z něj dostane tyčinka ven, měli jsme totiž obavy, aby se mu nezapíchla někde v bříšku a neublížila mu. Uff, mohli jsme si oddechnout, protože vše naštěstí dobře dopadlo. Nevěřili byste, jakou radost může člověk mít z "hovinka". Arvinek je v pořádku.

Pokud chcete poznat Andělského koně,  přijeďte se na Arvinka podívat přímo k nám do stáje... Do anděla mu chybí pouze křídla, ale i ty občas mívá, když nás doprovází na maškarní ples...

110,00 Kč
Petra Pucherová Frekino