< Frekino-dárky s koňmi

KOŇSKÝ SEN aneb horse design s Frekino.cz

 ...začalo to snem jedné malé dívky, která si přála trávit život u koní. Poprvé seděla na koni ještě v době, kdy sama chodit neuměla. Její otec byl parkurový jezdec, a tak lásku ke koním měla v krvi.

Od dětství trávila každou volnou chvíli s koňmi, kůň se pro ni stal opravdovým přítelem, společníkem, ale i terapeutem. Mnohdy jí pomohl v nelehkých životních chvílích.

Jedním z prvních koní, kteří sehráli důležitou roli v jejím životě, byla klisna Freka. Nezkrotná a nespoutaná klisna s divokým výrazem a touhou být všude první. Trénování Freky bylo pro Ellu velmi náročné období. Freka byla učitelkou i průvodkyní. Ella se díky ní mnoho naučila, především nevzdávat se hned na začátku, pokračovat i přesto, že to dost často bolí a věřit, že jednou přijde úspěch. 

Sny se staly skutečností, Freka a Ella se staly nerozlučnou dvojkou a pravidelnými vítězi v soutěžích do stupně S*.  Díky této klisně vznikl název obchůdku FREKINO.

Jak šel čas, Ella s kamarádkou založily spolek pomáhající dětem s handicapem, který se stal střediskem pro výkon odborné hiporehabilitace. Ella se stala matkou dvou dětí, které s ní nyní sdílejí lásku ke koním. 

Jednou dostala Ella bláznivý nápad. Obklopit se koňmi i mimo prostor stájí. Být s nimi doma, v kanceláři, na chatě, zkrátka všude tam, kam se nevejde živý kůň. A tak vzniklo FREKINO.CZ

Tento malý obchůdek je tu pro ty z Vás, kteří máte podobné touhy jako ona.

U některých produktů naleznete příběhy skutečných koní.

Ať Vám její výrobky dělají radost a přenesou k Vám její lásku, vášeň a touhu po koních...

PS: Výtěžek z prodeje je věnován hiporehabilitačním koním spolku Baneta (www.baneta.cz).


milovníkům koní
milovníkům koní
Pucherová Petra Petra Pucherová Frekino